Karrier

           Most te is csapatunk tagja lehetsz! Ha érdekelt vagy a divat világában, oszd meg velünk tapasztalataidat és te is bekerülhetsz ebbe a körbe. Gyors fejlődésed érdekében, segítségedre lesznek divat szakembereink és a számodra kialakított különböző képzési és fejlesztési programok. Mutasd meg nekünk, hogy törekvő és kitartó vagy és ezáltal lehetőséged lesz egy gyorsan fejlődő cégnél dolgozni.

          Lépések, amiket követned kell …

Önéletrajz elküldése, motivációs levéllel kísérve a következő e-mail címre: cariere@padamurre.ro;;

Alkalmazások fogadása;;

Beiktatás a cég adatbázisába;;

Alkalmazások kiválasztása a munkaköri követelmények függvényében;;

Állásinterjú;;

A legmegfelelőbb jelentkező kiválasztása;;

Munkaköri feltételek. .

            Mivel minden munkavállaló hozzájárul a cég eredményeihez, ezért szeretnénk minden dolgozónk számára különböző képzési lehetőségeket biztosítani.

          Ezen képzések fő célja a hatékonyabb kommunikáció az ügyfelekkel, a munkafolyamatok megfelelő alkalmazása, a hatékony csapatmunka és nem utolsó sorban a cég folyamatos fejlesztése.